רכישת רכב באמצעות סוכנות '4 גלגלים' היא קשר אחד מתמשך שלא מסתיים בנקודת התשלום והעברת הבעלות על הרכב. '4 גלגלים' נמדדת ביכולתה לספק ללקוחות הסוכנות ערך מוסף אותו לא ניתן למצוא בשום מגרש רכב אחר בישראל.


לקוחות '4 גלגלים' שומרים עם הסוכנות על קשר רציף כל אימת שהם נצרכים לבצע ברכב טיפול כזה או אחר. ההיכרות של צוות החברה עם אנשי מקצוע איתם יש לסוכנות '4 גלגלים' קשרי עבודה, תבטיח ללקוחות '4 גלגלים' שירות ומחיר משתלם יותר ממקומות אחרים בעבור הטיפול אותו רכבם נצרך לקבל.

מדובר באינטרס משותף לבעל הרכב ולסוכנות, הנובעת מהנחת העבודה של '4 גלגלים' שלא נכזבה עד כה. זאת משום ולקוחות '4 גלגלים' חוזרים אלינו לטרייד-אין על רכבם, על מנת לשדרג את הרכב אותו הם רכשו מאיתנו. כך שבמידה ובעל הרכב נעזר בשירותי '4 גלגלים' לטיפולים ברכבו, מובטח לסוכנות כי הרכב שיוחזר אליה בטרייד-אין, יהיה במצב מכני מבוקר על ידינו.

זאת מאחר ו'4 גלגלים' מתחייבת שכל רכב שנקנה מאיתנו יירכש על ידינו בחזרה במידה ובעל הרכב ירצה כאמור להחליף את רכבו ברכב אחר שמצוי ברשותנו או כל רכב אחר שהוא יבקש מאיתנו להשיג לו במגבלות התקציב שלו וההגדרות שלו.

הנהלת הסוכנות

הקמתה של סוכנות הרכב '4 גלגלים' היא מיסודו של איש העסקים רזיאל לייזרוביץ המצוי בתחום הרכב והמכונאות למעלה מ25 שנים. כבנו של מכונאי מנועים וגירים, הוא גדל אל תוך התחום הטכני והמתפתח. במהלך שנות חייו הוא רכש ידע עצום ונרחב בתחום האבחון המכני, על כלל המערכות והמכלולים של הרכבים, פשוטים ומורכבים כאחד.
יכולת זו איפשרה ללייזרוביץ לדעת מה הוא קונה ולדעת שבדרך של יושרה עסקית משיגים יותר. לקוחות הסוכנות יודעים היטב מה הם קונים, ממי הם קונים ולמה הם קונים ב'4 גלגלים'. לייזרוביץ אף בנה במתחם הסוכנות מוסך עם ליפט משוכלל, באמצעותו נבדק כל רכב.
הנסיון, הידע, ואנשי המקצוע שאותרו ונבחרו במיוחד לעבוד איתו בסוכנות '4 גלגלים', משקפת את דרכו כאדם מאמין שנותן את האפשרות לקנות רכבים אמינים ללקוחות שחוזרים ומביאים איתם ל'4 גלגלים' גם את קרוביהם.

מכירת רכבים מיד ראשונה ובאחריות מלאה

"4 גלגלים" מכירת רכבים מיד שנייה באחיות מורחבת ובשקיפות מלאה כאשר הרכבים ברשותנו נבדקים בקפידה ומטופלים בחלפים מקוריים הנם סמל ושם דבר בענף הרכב מה שיבטיח בקניית רכבך שקט ,דוחות טיפולים לפי מפרט יצרן,תנאי פריסת תשלומים נוחה ומגוונת, וערנות מקסימלית לדרישתך.

יבוא רכב אישי באחריות

מה שיש בחו"ל אין בארץ, וסוכנות '4 גלגלים' יכולה להגשים חלומות.

היתרון הגדול ביבוא רכב אישי הוא חסכון של מאות אלפי שקלים ברכבי יוקרה בני 3 חודשים ומעלה ובעלי מד-אוץ של 1000 ק"מ לפחות (לרכבים של עד 5 טון). סוכנות '4 גלגלים' מחזיקה ברשיון  'Dealer' – סחר רכב אמריקאי. ברשותנו ידע מצטבר של עשרים שנה בתחום היבוא ובכפוף לתקנים של NAFTA, שהם ראשי תיבות של: North American Free Trade Agreementנציגי היבוא האישי של '4 גלגלים' מכירים את תקנות משרד התחבורה ואת מגבלות היבוא לארץ של רכבים. בזכות החברות של הסוכנות ב- NAFTA, מאותר הרכב המבוקש ע"י הלקוח בשווקים שבארה"ב, קנדה, אירופה ומקסיקו.

על אף שדגמי רכבים שיש בחו"ל קיימים גם בארץ, על חבילת שידרוג איבזור שבארץ ניתן להגיע לתוספת תשלום של 100 אלף שקל, בחו"ל מדובר ברמת איבזור שהיא חלק מהרכב. מכירת הרכב מתבצעת בשקיפות מלאה כאשר הלקוח הוא זה שמבצע את עיסקת העברת הכסף לדילר בחו"ל, כאשר '4 גלגלים' מייצגים את הלקוח, מלווים אותו בתהליך הרכישה ודואגים להביא את הרכב ארצה.

הרכבים בחו"ל עוברים "בדיקת מומחים" ע"י נציגי '4 גלגלים' בחו"ל, ובכלל זאת נבדקים בקפדנות המערכות המכניות (מנוע, גיר, מכלולים וכיוב') וכן המערכות החשמליות והמחשב של הרכב. אנשי היבוא האישי של '4 גלגלים' ידאגו להובלה הימית, לשחרור מהמכס וידאגו להביא ללקוח את רכב חלומותיו שבקניה בארץ הוא היה צריך לשלם מעוד כמה עשרות ועד כמה מאות אלפי שקלים יותר, ממש כך.

כעת, כל מה שנותר, הוא להכנס לאזור היבוא האישי באתר '4 גלגלים' ולבחור צבע. בשעה טובה.

אחריות

כל רכב שנקנה בסוכנות '4 גלגלים' יקבל חצי שנת אחריות על גיר ומנוע. אחריות היא התחייבות חד-משמעית של סוכנות '4 גלגלים' לרכבים שנקנים ממנה. אחריות על רכבים נעה בתקופות של בין 3 חודשים ועד לשנתיים, הכל תלוי דגם, מודל, שנתון וקילומטראז'. בתקופת האחריות תדאג הסוכנות לפתור ללקוח כל בעיה שתצוץ לו ברכב בתחום האחריות מבלי לקבוע תור אלא בכל רגע נתון כמעט. צוות הסוכנות והמוסך ידאג לטפל בלקוח ובמידה ומדובר בתקלה בתחום האחריות
ושהטיפול בה אורך מספר ימים, '4 גלגלים' אף תדאג ללקוח לרכב חלופי.


צוות הסוכנות יחסוך ללקוחות '4 גלגלים' אשר קנו באמצעותה רכבים שהם תחת אחריות יצרן את הטירחה של קביעת תור לטיפולים השוטפים במוסכי היבואן ויעמדו טוב יותר על איכות הטיפול ברכב ותקינות העבודה. השקפת העולם של '4 גלגלים' היא מתן מענה אמיתי לאחריות, כהוכחה לחוזקה של הסוכנות ואפשרות למימוש האחריות הניתנת. '4 גלגלים' מאפשרת לעצמה את היכולת להעניק מסגרת אחריות כה מקיפה, בזכות האמון והידע שיש ל'4 גלגלים' אודות הכשירות והרמה המיכנית הגבוהה של הרכבים הנמכרים על ידה לציבור.

מוסך הסוכנות

סוכנות הרכב '4 גלגלים' מחזיקה במתחמה מוסך אשר לא נותן שירות ללקוח מזדמן, אלא מיועד אך ורק ללקוחות החברה. אל מוסך זה יגיע לקוח '4 גלגלים' בעל הרכב, על מנת להיעזר בשירותי המוסך ובבעלי המקצוע החיצוניים של הסוכנות לטפל ברכב או על מנת לתקן חלק או להחליף אותו. במידה ומדובר בטיפול פשוט או ישנה אפשרות להביא את בעל המקצוע למוסך הסוכנות, הדבר נעשה. במידה ומדובר בטיפול שמצריך טיפול ארוך יותר, לקוח '4 גלגלים' משאיר את רכבו בסוכנות, מתפנה לעיסוקיו, וצוות '4 גלגלים' יעמוד בקשר עם המוסך וידאג להוצאתו
מהטיפול במסלול מהיר וחסכוני. מוסך הסוכנות מצויד במחשב דיאגנוסטיקה שתואם בדיקת מחשבי כל סוגי הרכבים לאיתור תקלות ובדיקת מערכות ממוחשבות על ידי איש מקצוע המכיר את כל
מחשבי הרכב השונים. מכשיר המגבהה החדשני (הליפט), מאפשר בדיקה ויזואלית מקיפה של תחתית הרכב וחלקיו הנמוכים. גישה פשוטה זו מאפשרת לאבחן תקלות משמעותיות כגון נזילות ופגיעות מרכב כמו גם פגיעות פלסטיקה. אנשי המקצוע של המוסך יודעים לאתר ולתת מענה לבעיות מיזוג, חשמל, תיקוני צבע ופחחות וטיפולים שוטפים. במידה והרכב שנרכש ב'4 גלגלים' הוא עדיין


בתחום אחריות היבואן, ביצע '4 גלגלים' את תיאום הגעת הרכב לטיפול אל מול מוסך היבואן, ולקוחות מאזור נתניה יוכלו ליהנות גם משירות שינוע הרכב והחזרתו לכתובת הלקוח.
לקוח '4 גלגלים' שהומלץ לו לטפל בתקלה במוסך חיצוני, יוכל לקבל ליווי של עובד מצוות המוסך אשר ייצג אותו מקצועית מול בעל המקצוע אשר אצלו יבוצע התיקון, על מנת להבטיח כי לא יתווספו לתיקון טיפולים והחלפות רכיבים נוספים מיותרים, להבטיח מחיר הוגן ולהבטיח שלקוח הסוכנות ישלם רק על מה שצריך ולא מעבר לזה.

מימון

הקמת מימון אקספרס של עד 100% בתוך חצי שעה ללא מקדמה, ללא דפי בנק או תלושי משכורת, ללא פגיעה באובליגו של הבנק (סך כל התחייבות הלקוח לבנק שלו), מחוץ למסגרת בנקאית (הלוואה על ידי חברת כרטיסי אשראי, חברות ביטוח וכדומה), ובאפשרויות תשלום של 60-100 תשלומים.

צוות האשראי של '4 גלגלים' מכיר את אפשרויות המימון המגוונות והמשתנות ועל כן יש בידו לסייע בקבלת מימון עם אפשרות פרעון מוקדם ללא קנסות מימון וקנס יציאה.

יש לציין, כי המימון נעשה בכפוף לאישור עקרוני של חברת BDI או בהתאם לתקינות הלקוח.